Scrapki komunijne - uniwersalne elementy do scrapbookingu

Jeśli zajmujesz się tworzeniem oryginalnych księgi gości, zaproszeń oraz kartek okolicznościowych, z pewnością przyda Ci się spacer po kategorii zawierającej drewniane scrapki komunijne. Dzięki zróżnicowanym projektom, dostępnym w naszym sklepie, możesz stworzyć unikalny projekt, który z pewnością ucieszy oko wielu osób. Scrapki komunijne ze sklejki to zestawy precyzyjnie wyciętych elementów, które mogą przydać się w Twoim scrapbookingowym warsztacie.

Komunijne scrapki to grupa, w której - co oczywiste - od lat niezmiennie przodują scrapki kielichy oraz scrapki z hostią, ale popularność zyskują również komunijne scrapki z napisami, takie jak "I Komunia Święta", czy "Jezu ufam Tobie", które doskonale sprawdzają się jako toppery komunijne na tort.

Scrapki komunijne to niemal podstawa dla każdego scrapera, dlatego w naszym sklepie nie mogło ich zabraknąć.

Zestawy scrapków na Pierwszą Komunię Świętą

Scrapki na komunię to jeden z najbardziej zauważalnych elementów w tworzonych metodą scrapbookingu kartek okolicznościowych, czy exploding boxów. Oprócz pojedynczych scrapków komunijnych, posiadamy hurtowe zestawy scrapków na I Komunię Świętą, specjalnie dla osób, które zajmują się tym zawodowo i hobbystycznie.

Zakup scrapków komunijnych w ilościach hurtowych wiąże się oczywiście z korzystniejszą ceną - jest to wyjście naprzeciw potrzebom wielu naszych klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl