W tym miejscu znajdziesz naklejki zdrapki, które znakomicie nadają się do stworzenia własnych kartek okolicznościowych, czy zdrapek weselnych! Używamy tych samych zestawów samoprzylepnych naklejek zdrapek do produkcji własnych kartek ze zdrapką!

W naszej ofercie znajdziesz samoprzylepne naklejki do zdrapania w różnych wymiarach, kształtach i kolorach. Posiadamy również zdrapki naklejki holograficzne, przepięknie mieniące się wszystkimi kolorami tęczy.

Zdrapki na rolce i zdrapki na arkuszach

Samoprzylepne zdrapki w naszym sklepie to wygodny sposób na stworzenie własnej kartki zdrapki. Niektóre naklejki zdrapki występują w formie arkuszy, a inne na rolkach. Niezależnie jednak od tego, czy zdecydujecie się na zdrapki na arkuszach, czy zdrapki na rolkach, obie formy są wygodne podczas prac scrapbooking'owych oraz przy tworzeniu własnych kartek zdrapek.

Zdrapki naklejki do tworzenia własnych kartek okolicznościowych

Naklejki zdrapki pozwolą na stworzenie przepięknych kartek okolicznościowych, czyli wspaniałych pamiątek, a co za tym idzie - niezapomnianych wrażeń! Tylko przypomnij sobie ten dreszczyk emocji podczas okrywania tego, co skrywa pod sobą naklejka zdrapka!

Zdrapki naklejki - hurtowa sprzedaż

Zajmujemy się hurtową sprzedażą naklejek zdrapek. W swojej ofercie posiadamy samoprzylepne naklejki zdrapki, w kolorze szarym oraz mieniących się barwach: złotej, srebrnej oraz różowego złota. Jeśli szukacie Państwo naklejek zdrapek o konkretnych wymiarach, kształcie, czy kolorze - prosimy o kontakt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl