Zastanawiasz się, jak w ciekawy sposób przekazać wiadomość o ciąży? A może chcesz poprosić przyjaciela o świadkowanie? Kartki zdrapki to niebanalny pomysł, aby przekazać najbliższym cudowne wiadomości, albo prośby o świadkowanie czy o zostanie chrzestnym naszego maleństwa. Kartka zdrapka to pomysłowa inicjatywa, która przełamuje standardy stereotypowych kartek okolicznościowych. Zamiast zwykłych życzeń na kawałku papieru, możesz wręczyć coś extra! Zdrapki mają swój początek w loteriach - pamiętasz swoje pierwsze zdrapane pola? Pojawia się wtedy ekscytacja, ciekawość, chcesz jak najszybciej zdrapać swoją kartkę i sprawdzić czy wygrałeś. Dlaczego nie przenieść tej ekscytacji do codziennego życia? Wyobraź sobie swoich rodziców, którzy usuwają zdrapkę, pod którą jest wiadomość o tym, że zostaną dziadkami. Szczypta ekscytacji, której efektem jest nieziemska radość. Co więcej kartkę zdrapkę, możemy dla Ciebie spersonalizować: dodać imiona, czy sentymentalne ksywki z dzieciństwa, albo ulubione motto, które odgrywa w Waszym życiu ważną rolę.

Zdrapki na prezent

Koperty z pieniędzmi dajemy na równe okazje: Komunia, Chrzest, Ślub czy urodziny. Zwykle jednak pojawia się pytanie: Co dodać do pieniędzy? Oprócz eleganckiej koperty ozdobnej, dodaj kartkę zdrapkę na prezent. To miłe zaskoczenie dla solenizantów, bo dajesz im też chwilę radości i powrotu do dzieciństwa.
Najlepszym prezentem są wspomnienia! Te, które były i te które stworzycie z drugą połówką. Pomogą Wam w tym zdrapki dla par. Idealnie pasują na rocznicę czy miesięcznicę Waszego związku. Dzięki pomysłom na randki, jakie ukryte są pod zdrapkami - tworzycie wspólnie nowe wspomnienia, cudowne chwile - które możecie zatrzymać na dłużej. Róbcie zdjęcia z każdej randki i stwórzcie własny album na zdjęcia wklejane, w którym możecie zapisywać Waszą wspólną historię!
Nowe koncepcja ślubnych podarunków dla gości, to zdrapki na wesele, na których ukryte zadania dla gości, sprawią, ze wyciągniecie gości zza stolików. Wesele jest po to, żeby się bawić!

Personalizowane kartki zdrapki

Zdrapki jakie znajdziecie w Naszym sklepie, to efekt burzy mózgów: naszych oraz Waszych. To dlatego, że niektóre zdrapki wykonane dla Was, stały się dla nas inspiracją! Każdą kartkę, dostępną w naszym sklepie internetowym, możesz indywidualnie dostosować do swoich potrzeb. Personalizowane kartki zdrapki mają spełniać Twoje potrzeby. Możemy dodać imię, datę, konkretny tekst, który chcesz przekazać najbliższym. Żeby jak najlepiej sprostać Twojej wizji, napisz w mailu, jaki tekst ma znaleźć się pod zdrapką. Jeśli chcesz zupełnie inny projekt personalizowanej kartki zdrapki, a nie masz konkretnego pomysłu - napisz o tym w mailu. Zaproponujemy nowy projekt, specjalnie dla Ciebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl