W ostatnim czasie coraz większą popularność zdobywają zdrapki na wesele. Mogą być ciekawym pomysłem na prezent np. zdrapki dla świadków, natomiast gry w formie zdrapek mogą stanowić interesującą alternatywę dla tradycyjnych konkursów i miłe zaskoczenie u gości weselnych. Możliwości jest naprawdę wiele. Możesz wybrać któryś z gotowych wzorów albo podzielić się z nami swoją kreatywnością i upodobaniami i wspólnie stworzymy personalizowane zdrapki na ślub.

Zdrapki zadania weselne- pomysł na zabawę weselną


Planując ten wielki dzień z pewnością chcesz, aby był jedyny w swoim rodzaju nie tylko dla Ciebie i Twojej drugiej połówki, ale również dla gości. Jeśli chcesz urozmaicić ten piękny wieczór, zamiast oklepanych zabaw z krzesłami czy kolejnego przerabiania "Karety", możesz zafundować Waszym gościom trochę nowoczesności wybierając zdrapki weselne z zadaniami. Taki rodzaj zabawy na pewno zaskoczy przybyłych gości oraz sprawi, że przy odrobinie zaangażowania wszyscy poznają się bliżej. Zdrapki weselne pytania to nic innego jak ogromna dawka śmiechu podczas wspólnej zabawy.

Zdrapki dla gości


Kolejnym tematem podczas planowania wesela są prezenty dla gości. Jeśli chcesz aby każdy z nich zapamiętał ten dzień na długo, możesz zdecydować się na zdrapki na wesele dla gości. W przeciwieństwie do standardowych kartek z podziękowaniem za udział w weselu, zdrapki wesele nie tylko będą długoletnią pamiątką, ale też sprawią, że goście wykażą się kreatywnością podczas wykonywania zadań ukrytych pod zdrapką. Dodatkowo można do zdrapki dołączyć drewniane serca z magnesem, również personalizowane na tę okazję. Taka forma podziękowania spowoduje, że wspomnienia z tego wieczoru będą jeszcze bardziej niepowtarzalne.

Zdrapki na prezent

Zastanawiasz się jak poprosić bliską Ci osobę o świadkowanie? Pomocne w zadaniu tak ważnego pytania będą zdrapki dla świadka i zdrapki dla świadkowej. Dostępne są w różnych wariantach, zarówno klasyczne w formie papierowej jak i bardziej niespotykane drewniana kartka zdrapka. Do wyboru jest kilka wersji kartek zdrapek papierowych i drewnianych, ale nie zamykamy się też na Twoje propozycje.

Jak widać zdrapki dla młodej pary mają szerokie zastosowanie podczas planowania ceremonii ślubnej. A czy masz już pomysł na zaproszenia, dekorację stołu lub sali weselnej? Może przydadzą Ci się napisy ślubne ze sklejki dostępne w naszym sklepie :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl