Nasze pociechy często skarżą się na zmęczenie, jakie wynika z nauki, dlatego możemy połączyć naukę z zabawą. Dzięki zabawkom edukacyjnym, które pobudzają kreatywność, uczą nowych umiejętności oraz rozwijają zdolności manualne małych pociech, łączymy dobrą zabawę malucha z edukacją. Zabawki drewniane pobudzają wyobraźnię, wymagają też większego zaangażowania dziecka, co sprzyja koncentracji uwagi. Są naturalne i bezpieczne. Zapach drewna dodatkowo pobudza zmysły malucha.

Drewniane zabawki dla dzieci

Zastanawiasz się jakie zabawki będą odpowiednie dla rozwoju Twojego dziecka? Drewniane zabawki dla dzieci sprawdzą się świetnie jako pomoce edukacyjne. Właściwości drewna sprawiają, że zabawki są naturalne i bezpieczne dla dziecka. Będą one kreatywną formą zabawy, której efektem będzie nie tylko dobry nastrój, ale też nauka systematyczności, utrwalenie zdobytych dotąd informacji oraz ćwiczenie pamięci malucha. Dlatego zabawki drewniane zdobywają coraz większą popularność. Polskie zabawki drewniane dostępne w naszym sklepie są trwałe i nie stanowią zagrożenia dla malucha. Technika wycinania przy pomocy plotera laserowego sprawia, że brzegi naszych produktów są gładkie - nie ma obaw, że dziecko się nimi zadrapie. Pamiętaj, aby dobrać zabawki stosownie do wieku dziecka.

Drewniane zabawki edukacyjne

Wiemy już, że najlepszym sposobem na naukę jest nauka poprzez zabawę. Pomocne w tym będą nasze drewniane zabawki edukacyjne - cyfry, które są wykorzystywane w metodzie Montessori. Stymulują one prawidłowy rozwój dziecka oraz wpływają pozytywnie na zdolności manualne. Zabawki edukacyjne drewniane to świetny sposób na poznawanie nowych kształtów i pobudzenie wyobraźni dziecka. Puzzle drewniane cyfry z kolei będą nie tylko wpływały na umiejętność dopasowywania do siebie kształtów, ale będziemy uczyć dziecko podstawowych cyfr i dodawania. Niezależnie od tego, czy wybierzesz dla swojej pociechy puzzle drewniane montessori czy grę kółko i krzyżyk - dla starszych i dla Ciebie, możesz mieć pewność, że zyskasz coś więcej niż chwilę zabawy. Rozwiniesz więzi rodzinne i przekażesz dziecku dawkę wiedzy niezbędną do rozwoju.

Zabawki drewniane dla dzieci

Wybierając zabawki drewniane dla dzieci postawisz na sensoryczne dorastanie dziecka dostarczając mu pozytywnych bodźców poprzez zabawę. Podsumowując, jeśli chcesz zapewnić wspaniałe źródło rozrywki, naukę - która nie jest synonimem nudy dla maluchów, kuszącym wyborem są zabawki drewniane. Sklep internetowy Bytecraft w ofercie proponuje obok zabawek drewnianych edukacyjnych wykonanych ze sklejki, różnego rodzaju produkty do decoupage. Ponadto w naszym asortymencie znajdziesz ozdoby ze sklejki, tabliczki do zdjęć "Pierwszy rok dziecka" i wiele innych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl