Taśma z rzepem samoprzylepna to rodzaj taśmy, która jest szczególnie przydatna do mocowania różnych przedmiotów do różnych powierzchni. Może być używana do mocowania sztywnych plakatów, dekoracji, kabli, przewodów i wielu innych przedmiotów. Taśma ta jest łatwa w użyciu i nie wymaga użycia kleju ani innych narzędzi. Po prostu należy ją odwinąć z rolki i przyłożyć do powierzchni, a ona sama przylgnie do niej za pomocą swojego rzepu.

Samoprzylepna taśma z rzepem jest trwała i wytrzymała, a także łatwa do usunięcia, gdy jej już nie potrzebujemy. Jest to doskonałe rozwiązanie do mocowania rzeczy w domu, biurze, garażu czy warsztacie.

Taśma z rzepem samoprzylepna

Taśmy z rzepem to praktycznie rozwiązanie. Możesz je wykorzystać do projektowania odzieży, ulepszania torebek, pościeli. Możesz ciąć je na kawałki, więc dopasują się idealnie. Sprawdzą się też jako praktyczne rozwiązanie w Twoim wnętrzu. Za ich pomocą możesz przyczepić obrazek na ścianę i wiele więcej. Zdadzą też egzamin w garażu! Zastosowanie taśm samoprzylepnych z rzepem jest bardzo szerokie, ograniczeniem jest tyko nasza wyobraźnia! : )

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl