W tej kategorii znajdziesz przepiękne sznurki i tasiemki jutowe, wysokiej jakości, które doskonale sprawdzą się w scrapbookingu i przy szeroko pojętych pracach typu handmade.

Juta to wytrzymałe naturalne tworzywo pochodzenia roślinnego. Sznurki, taśmy i worki jutowe mają bardzo szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Ich delikatny i naturalny wygląd sprawia, że w ostatnich kilkunastu latach ogromnie zyskały na popularności w dekoracjach ślubnych, kartkach okolicznościowych, własnoręcznie wytwarzanych świecach, dekoracjach świątecznych i przy wielu innych pracach rękodzielniczych.

Ozdoby ze sznurka jutowego

Posiadamy w ofercie kilka rodzajów wstążek jutowych: klastyczne naturalne wstążki jutowe, sprawdzające się jako urozmaicenie na przykład dekoracji kwiatowych oraz wstążki jutowe z koronką, doskonale nadające się na wstążki świąteczne – zarówno wielkanocne, jak i bożonarodzeniowe. Akcesoria rękodzielnicze wykonane z juty mają wszechstronne zastosowanie. Niemal każde z nich doskonale sprawdza się w szeroko pojętych pracach rękodzielniczych, zwłaszcza w dziełach przeznaczonych na wesela i śluby, czy Chrzest i Pierwszą Komunię Św., ale również w delikatnych kompozycjach na wiele innych okazji.

Wstążki jutowe

Sznurki i wstążki jutowe służą również florystom do dekorowania bukietów i akcentowania przepięknych kompozycji kwiatowych. Mogą one stanowić osobną dekorację lub być elementem większej całości. Doskonale sprawdzają się jako przyozdobienie stroików i wianków oraz styropianowych dekoracji wielkanocnych i bożonarodzeniowych. Nie sposób zatem pominąć uniwersalność akcesoriów z juty.

Sznurków oraz taśm jutowych nie mogło zabraknąć w naszym sklepie! W razie dodatkowych pytań o akcesoria z juty, prosimy o kontakt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl