Zdrapki to przełamanie stereotypu klasycznych kartek okolicznościowych, dostępnych w kwiaciarniach. Odkąd zdrapki naklejki pokazały się na półkach sklepowych, chętnie wykorzystujemy je w naszych pomysłach na niebanalne zdrapki dla par, które pokażą Wam, jak różnorodnie spędzać czas ze sobą. Mały gadżet, który cieszy ludzi w każdym wieku. Starszym przypomina o dawnych loteriach, które były popularne, młodszych ekscytuje poprzez ciekawość i natychmiastową chęć aby zdrapać! To świetny prezent na walentynki, albo prezent ślubny dla Państwa Młodych, na ich miesiąc poślubny. Zdrapki dla par są przepustką do umocnienia związku, dzięki nim stworzycie wspomnienia, których nikt Wam nie odbierze. W tym pędzącym świecie, bywa ciężko znaleźć czas tylko dla was dwojga - a kartki zdrapki dla par, trochę Wam to ułatwią : ) W zależności od tego, który zestaw zdrapek wybierzecie, możecie sami wyznaczyć reguły zdrapki. Możecie wspólnie decydować o wspólnych przeżyciach, decydując się na większe wyzwania, lub wybierając karty randki niespodzianki.

Zdrapka przeżyć czyli zdrapki dla chłopaka

Pytanie, które pojawia się przed dniem chłopaka, walentynkami, urodzinami... Jaki prezent wymyślić chłopakowi? O ile Twoja druga połowa ma jakąś pasję - zawsze warto uderzać w nią. Wtedy zdrapki dla chłopaka mogą być dodatkiem - wisienką na torcie. Wyzwania na zdrapce zostały skonstruowane tak, by zapewnić chłopakowi wielkie przeżycia! Zdrapując kolejne wyzwania zawsze budzi się ciekawość. Odkrywa kolejne zdrapki z pełną ekscytacją! Strzałem w 10 będzie seria zdrapek przeżyć. Mamy kilka dostępnych wersji, ale możesz stworzyć je też samodzielnie. Wtedy wybierz kupony MISIE, na których samodzielnie możesz napisać jaka niespodzianka czeka Twoją połowę. Może to być masaż, dzień wolny od mycia naczyń - a może dzień z chłopakami? Możesz też wybrać spośród kuponów ze zdrapką dla chłopaka, albo podarować wiadomość ukrytą pod zdrapką: "Kocham Cię". Ale jeśli mowa o Dniu Chłopaka, kilka przyjemności dla niego, na pewno go ucieszy : ) Zdrapka przeżyć będzie fantastycznym wyborem, jeśli nie masz pomysłu na randki. Propozycji jest mnóstwo, ale to Ty najlepiej znasz swoją miłość. Jeśli chcesz umieścić swoje teksty pod zdrapkami, na którejś konkretnej zdrapce dla chłopaka, napisz do nas!


Zdrapki miłosne wyzwania to pomysł na Walentynki

Szkoda, że walentynki są tylko raz w roku, prawda? Dzięki zdrapkom na walentynki możesz je przedłużyć, nawet o cały rok :) Przygotowaliśmy propozycje randek, jakie możecie wspólnie odbyć. Koniecznie zróbcie zdjęcia i stwórzcie album miłosny! Zdrapka dla par miłosne wyzwania to sposób na nowe przygody i wzmacnianie więzi w związku. Może znajdziecie pod zdrapkami zadanie, którego jeszcze nigdy nie robiliście? Zdrapka przeżyć jest świetnym pomysłem na wspólne spędzenie czasu. Jeśli brakuje Ci pomysłów na randkę niespodziankę, to trafionym wyborem będzie plakat zdrapka przeżyć, który ułatwi Wam pomysł na wspólne aktywności.

Zdrapki miłosne wyzwania na Walentynki to naszym zdaniem najlepszy prezent, jaki możesz podarować drugiej połówce i sobie! Walentynki są po to, byśmy nie zapominali o pielęgnowaniu związku, potrafili zerwać się od monotonii życia, spędzić czas razem, celebrować. Kartki zdrapki dla par pomogą Wam przeżyć niezapomniane randki. Możecie co niedzielę zdrapać jedno złote pole i wykonać wyzwanie zawarte pod zdrapką.  Możecie też zdrapać wszystkie złote pola i wybrać wyzwanie pełne inspiracji. Niektóre kategorie zdrapki będą potrzebowały większego przygotowania, więc będziecie potrzebować więcej czasu aby zacząć wspólną przygodę miłosną. Inne to kwestia ubrania butów. Celem zdrapek dla par, jest Wasze wspólne szczęście!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl