Widoczne w tej kategorii piórka ozdobne mają niezwykle szerokie zastosowanie. Świetnie sprawdzają się szczególnie przy tworzeniu uroczych makram, popularnych łapaczy snów, czy też oryginalnych, bożonarodzeniowych wianków, ale nie tylko! Co ważne, praca z naszymi piórkami jest bardzo komfortowa. Chcesz własnoręcznie przygotować łapacz snów i ozdobić nim wejście do domu lub zawiesić w danym pomieszczeniu? Wykorzystaj do tego piórka dekoracyjne z naszej oferty! 

Przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór kolorów piórek, które z łatwością wkomponujesz w każdą aranżację. Wpuść trochę magicznej atmosfery do swojego domu. Wykonując łapacz snów samodzielnie, wykorzystując do tego piórka ozdobne, uzyskasz niepowtarzalną ozdobę, perfekcyjnie pasującą do Twojego stylu. Sam proces tworzenia również jest wspaniałym doświadczeniem. Masz satysfakcję z tego, że łapacz powstał dzięki Twojej pracy, podczas której możesz się zrelaksować i zapomnieć na chwilę o problemach, oddając się przyjemności. 

Piórka do dekoracji - łapacze, makramy, wianki

Piórka widoczne w tej kategorii pomogą Ci też szybko przyozdobić różne elementy dekoracji wnętrz. Możesz więc pozwolić, aby stały się częścią świątecznej, nie tylko bożonarodzeniowej, ale też wielkanocnej dekoracji. Piórka to również delikatna dekoracja świątecznego stołu oraz gałązek bazi w wazonie i delikatne wykończenie różnego rodzaju kreatywnych prac, cardmakingu czy scrapbookingu. Często wykorzystuje się je także podczas tworzenia biżuterii boho. Warto też dodać, że piórka dekoracyjne odgrywają ważną rolę. Są symbolem powietrza i snu. Kolory piór także nie każdemu są obojętne. Każda barwa ma bowiem dodatkową symbolikę. To jeden z powodów, dla których w naszej ofercie znajdziesz różnorodne piórka do dekoracjido góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl