Własnoręcznie wykonane albumy na zdjęcia, sprawdzą się na każdą okoliczność, zarówno dla małych jak i dorosłych. Tworząc własny album, przydadzą Ci się dodatkowe ozdoby do albumu. Personalizowane karty, ręcznie pisane dedykacje, mistyczne narożniki do ozdobienia oprawy albumu. To i wiele więcej znajdziesz na naszym sklepie internetowym. Jeśli chcesz aby Twój album był oryginalny wybierz też nasze napisy ze sklejki, stworzysz w ten sposób piękną historię utkaną z chwil.

Udekorowanie albumu czyli akcesoria do albumu

Możesz powiększyć podstawowy album o dodatkowe karty, wybierz spośród kart czarnych lub kart w kolorze kraft. Karty są dopasowane do naszych baz albumowych. Świetnym dodatkiem do albumu na zdjęcia będą etykiety i naklejki. Wybraliśmy dla Ciebie naklejki EMOJI, dzięki którym zaznaczysz emocje jakie wiążą się ze wspomnieniem. Jeśli chcesz zrobić prezent swojej drugiej połówce, dodaj naklejki walentynkowe. Dzięki markerom metalicznym możesz wpisać inspirujące cytaty pod każdym zdjęciem. Pamiętaj, że narożniki do wklejania zdjęć to podstawowe akcesoria do albumów na zdjęcia.
Aby jeszcze bardziej urozmaicić prezent dodaj dekoracje do albumu na zdjęcia w postaci wstążek i sznurków jutowych. Gustownym dodatkiem będą wstążki jutowe z koronką. Taki album sprawdzi się rewelacyjnie jako prezent dla Państwa Młodych. Możesz po prostu stworzyć zestaw: baza albumowa, dodatkowe karty, narożniki, wstążki, markery - a Młodzi sami stworzą swój album na zdjęcia weselne.

Dekoracje do albumu na zdjęcia

Akcesoria dekoracyjne do albumów pomogą też dać nowe życie starym. Stary album ozdób kolorowymi narożnikami, a czarno-białe zdjęcia nabiorą nowego wymiaru, dzięki srebrnym narożnikom. Zrobienie oryginalnego albumu staje się o wiele łatwiejsze, jeśli masz pod ręką dekoracje do albumu. Naklejki ozdobne wypełnią czarne karty baz albumowych. Okładkę ozdób papierem kolorowym, albo przyklej scrapki drewniane. Dzięki dodatkom dekoracyjnym spersonalizujesz album, dodasz jemu oryginalny styl.  Wszystko czego potrzebujesz to zdjęcia, trochę chęci i dekoracje do albumu na zdjęcia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl