W kuchni nie trudno o chaos. Używamy mnóstwa przyrządów aby codziennie funkcjonować. Aby zachować porządek i ograniczyć stres związany z poszukiwaniem zgubionych przedmiotów, z pomocą przychodzą organizery i separatory!

Organizery do szafek kuchennych - sposób na porządek w szafkach

Zapewne nie raz zdarzyło Ci się w pośpiechu szukać różnych przyborów kuchennych w szafkach czy szufladach, w których panuje chaos. Wybierając organizery do szafek kuchennych łatwiej utrzymasz porządek i szybciej odnajdziesz rzecz, której w danej chwili potrzebujesz. Pozwolą one na poukładanie i posegregowanie w szafkach czy szufladach kuchennych takich przedmiotów jak sztućce, obieraczki, ostrzałki do noży czy otwieracze do butelek. Nasze organizery do szuflad kuchennych to białe przegródki w formie płotka z możliwością dowolnego łączenia. Wystarczy je przeciąć w odpowiednim miejscu i stworzyć przegródki o takich wymiarach jakich potrzebujesz. Dzięki temu podzielisz przestrzeń szuflady na mniejsze części, uporządkujesz akcesoria kuchenne według własnej wizji i zaoszczędzisz czas na zbędne poszukiwania. Jednak organizery szufladowe to nie wszystko. W swojej ofercie posiadamy również Organizer obrotowy, hak do kuchni, który sprawdzi się przy organizacji większych przyborów jak chochle czy łyżki cedzakowe, oszczędzając tym samym miejsce w szufladach i na blacie. Jeśli masz też problem ze znalezieniem odpowiedniej przyprawy, pomocne będą etykiety na słoiki. Za ich pomocą nie tylko uporządkujesz przyprawy, ale dodatkowo ozdobisz słoiki z przetworami.

Organizery plastikowe - łatwe w użyciu i lekkie

Organizery plastikowe są świetnym rozwiązaniem na utrzymanie porządku w kuchni. Idealnie sprawdzą się też jako organizery na ubrania poprawiając funkcjonalność szuflad. Dzięki nim z łatwością oddzielisz paski czy bieliznę od krawatów, a co za tym idzie, unikniesz tworzenia dodatkowego bałaganu podczas przeszukiwania całej szuflady. Separatory do szuflad możesz wykorzystać także w łazience, w szufladzie biurze czy po prostu stworzyć przegródki na biurku by uporządkować artykuły biurowe. Jak widzisz, niewielkim kosztem możesz poprawić funkcjonalność przestrzeni różnych pomieszczeń i tym samym zaoszczędzić mnóstwo swojego czasu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl