Stresująca praca i natłok obowiązków domowych sprawiają, że nie możesz uspokoić myśli? Kolorowanki antystresowe będą idealną terapią antystresową! Co ważne, nie musisz mieć talentu plastycznego. Nasze mini antystresowe kolorowanki to zbiór 24 gotowych wzorów do kolorowania. Potrzebujesz jedynie kredek i 15 minut dla siebie. To przecież tak niewiele, a już po pierwszych wzorach odczujesz ogromną różnicę w swoim samopoczuciu. Skupienie uwagi na drobnych geometrycznych wzorach odciągnie Twoje myśli od stresu dnia codziennego, przez co będziesz czuć odprężenie i zregenerujesz siły na dalszą część dnia. Brzmi niewiarygodnie? Nie czekaj i przekonaj się, że to działa! Nawet my, dorośli możemy kolorować! Kolorowanki antystresowe dla dorosłych - to kształty kwiatów, egzotycznych roślin czy dzikich zwierząt. Wybierz antystresową kolorowankę odpowiednią dla siebie!

Antystresowe kolorowanki dla dzieci

Nie tylko dorośli odczuwają stres związany z codziennymi obowiązkami. Dzieci również. Większość swojego dnia spędzają w przedszkolu czy szkole, gdzie ciągle mierzą się z trudnościami i presją otoczenia. Dlatego ważne by już od najmłodszych lat potrafiły oderwać się od codziennych trosk i choć na chwilę uspokoić swój umysł. Kolorowanki antystresowe z pewnością w tym pomogą! Wystarczy zestaw kredek i kilkanaście minut by powstały ciekawe, barwne ilustracje przy jednoczesnym wyciszeniu organizmu. Kolorowanki antystresowe zwierzęta to wspaniały wybór dla dzieci, w kolorowance LOST OCEAN, dzieci znajdą rybki i wiele innych. SECRET GARDEN to kolorowanka, w której zarówno dzieci jak i dorośli znajdą dla siebie wciągające wzory. Wybierz wersję dla swojego dziecka i podaruj mu chwilę rozluźnienia po ciężkim dla niego dniu. Antystresowe kolorowanki to nie tylko sposób na pozbycie się stresu, ale również kreatywna i wciągająca zabawa dla całej rodziny.

Kolorowanki relaksacyjne - sposób na mindfulness

Kolorowanki relaksacyjne to kuszący wybór kiedy ciężko Ci znaleźć się w tu i teraz. Ciągle gdzieś uciekamy, wspominamy, toniemy w myślach o przyszłości. Antystresowe działanie kolorowanek jest udowodnione! Pomaga nam być w obecnej chwili, pozwalają malować życie kolorami, na jakie mamy akurat ochotę. Malowanie obrazów, to też uwolnienie kreatywności, bez potrzeby posiadania wykształcenia, czy nawet talentu. Kolorowanki mindfulness to świetna zabawa, ale i trening uważności! Antystresowe kolorowanki relaksacyjne w naszym sklepie to mini wersje znanych sporych książek. Dlatego możesz je zabrać do torby, gdziekolwiek się wybierasz. Zrelaksuj się w autobusie albo w parku!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl