Albumy do zdjęć wklejanych to klasyka wśród tradycyjnych albumów na zdjęcia. Jedna z pierwszych form kolekcjonowania wspomnień to właśnie wklejanie zdjęć do albumów rodzinnych, czy kronik historycznych, za pomocą kleju, przylepców, a w późniejszym okresie także narożników do zdjęć, których dodatkowym atutem była wartość dekoracyjna.

Tradycyjne albumy na zdjęcia wklejane

Wybór albumu tradycyjnego do wklejania zdjęć jako prezent, jest rozwiązaniem nie tylko ciekawym, ale przede wszystkim praktycznym, niezależnie od okazji. Ślub, urodziny, Boże Narodzenie, Walentynki - każda z tych (i wiele innych) uroczystości to idealna okazja na podarowanie komuś albumu na zdjęcia w twardej okładce, aby mógł samodzielnie uzupełnić go najlepszymi wspomnieniami!

Album tradycyjny do zdjęć wklejanych

W naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór albumów na zdjęcia wklejane, o różnych kształtach, wzorach i kolorach. W ofercie posiadamy między innymi klasyczne albumy na zdjęcia wklejane w sztywnej oprawie, ale również albumy na zdjęcia w oprawie miękkiej, które charakteryzuje powiew świeżych wzorów i kolorów przy zachowaniu ich tradycyjnego przeznaczenia.

Koniecznie sprawdź również nasze albumy harmonijkowe na zdjęcia, które idealnie nadają się jako pamiątka z pojedynczych uroczystości lub wypadów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl